Super restorant i kompletuar tek st.dinamo

Super restorant i kompletuar tek st.dinamo

Super restorant i kompletuar tek st.dinamo

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Okazion, Qera

€600 euro

 • 20200116_142651
 • 20200116_142702
 • 20200116_142709
 • 20200116_142715
 • 20200116_142736
 • 20200116_142744
 • 20200116_142754
 • 20200116_142825
 • 20200116_142833
 • 20200116_142838
 • 20200116_142935
 • 20200116_142941

ID e Pronës :

 ER-5318-prone

Sipërfaqe
90 mt2

Përshkrimi

JEPET SUPER RESTORANT I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET NE GJJENDJE PUNE ME SIPERFAQE E BRENDSHME 90 MT2 DHE GATI 50 MT 2 SIPERFAQE E JASHTME,POZICIONI DHE ZONA E BEJNE KETE PRONE NJE MUNDESI SHUME TE MIRE PER TE ZHVILLUAR BIZNESIN TUAJ PA QENE NEVOJA TE SHPENZONI SHUME LEK NE ARREDIM..

JEPET ME QERA PER VETEM 600 EURO /MUAJ

Opsione shtesë

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat