VALAMAR RESIDENC OKAZION SHITET APARTAMENT

VALAMAR RESIDENC OKAZION SHITET APARTAMENT

VALAMAR RESIDENC OKAZION SHITET APARTAMENT

hamall

Okazion

€135,000 euro

  • Photo_1571262887279
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET (1)
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET (2)
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET (3)
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET (4)
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET (5)
  • VALA-MAR--RESIDENC-OKAZION-APARTAMENT-SHITET

ID e Pronës :

 ER-7245-prone

Dhoma
2
Banjë
1
Garazh
1
Sipërfaqe
71.77 m2
Viti i Ndertimit
2019
Lot Size
110 m2

Përshkrimi

SHITET Apartament 1+1 i madh i konvertueshem ne 2+1
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e gjirit te Lalzit,hamallaj ne Vala Mar Residences
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 0 banimi
• Sipërfaqja e apartamentit 71.77m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• Dhoma e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me Hipotekë
• E mobiluar
• Siperfaqa e kopshtit 110m2
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për pushime verore..

Mundesi shume e mire investimi..

Për ta vizituar na kontaktoni!

Video e Prones

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat