Apartament 2+1 per Shitje buze Rruges se Durresit

Apartament 2+1 per Shitje buze Rruges se Durresit

Apartament 2+1 per Shitje buze Rruges se Durresit

Rruga e Durrësit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Okazion, Shitje

€84,000

  • e1
  • e2
  • e3
  • e4
  • e5
  • e6
  • e7

ID e Pronës :

 ER-4924-prone

Sipërfaqe
60 m2

Përshkrimi

Ndodhe ne katin e 2 me nje planimetri te rregullt, pamje nga rruga kryesore. Afersia me qendren e Tiranes, visibiliteti nga rruga dhe facilitetet e zones e bejn kete prone Ideale per zyra, klinike dentare, e cdo lloj biznesi qe ju dispononi. Per me shume info. na kontaktoni!

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat