Shitet post parkimi ne Downtown One

Shitet post parkimi ne Downtown One

Shitet post parkimi ne Downtown One

Bulevardi Zhan d'Ark, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Okazion, Shitje

€38,800 EURO

  • Photo_1571324733888

ID e Pronës :

 ER-5064-prone

Garazh
1
Sipërfaqe
12.5 m2
Viti i Ndertimit
2024

Përshkrimi

Shitet post parkimi ne nje nga zonat me te mira pran qendres ,ne downtown one parkimi eshte i garantuar

dhe ne funksion te nevojave tuaja.ne ju ofrojme vende parkimi per automjete te medha..

parkim standard 5m x 2.5 m2

 

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat