Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Vala Mar

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Vala Mar

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Vala Mar

Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, 2011, Albania

Okazion, Shitje

€80,000 Euro

  • Photo_1571262913805
  • Photo_1571262914621
  • Photo_1571262915523
  • Photo_1571262923478

ID e Pronës :

 ER-5024-prone

Dhoma
2
Banjë
1
Garazh
1
Sipërfaqe
77.38 m2
Viti i Ndertimit
2017

Përshkrimi

Po kerkoni nje shtepi,ku te relaksoheni pas nje jave te lodhshme pune,ku te mos keni stresin e gjetjes se vendit te parkimit , te rezervimit te shazlloneve.
Ne kemi zgjidhjen ideale per ju , ne nje nga rezidencat me te mira me nje cilesi te larte ndertimi, siguri 24h per ju dhe familjen tuaj.
Shitet apartament me nje planimetri te rregullt, mes gjelberimit te pishave dhe ajrit te paster, dhe nje oazi qetesie qe kjo rezidence jua mundeson.

Opsione shtesë

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat