Apartament 3+1 ne shitje Rruga Dritan Hoxha

Apartament 3+1 ne shitje Rruga Dritan Hoxha

Apartament 3+1 ne shitje Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Okazion, Shitje

€133,000 Euro

  • e88-galeria-5
  • pallati

ID e Pronës :

 ER-5043-prone

Dhoma
3
Banjë
2
Sipërfaqe
142.3 m2
Viti i Ndertimit
2019

Përshkrimi

OKAZION,Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane Rruges  SE Durresit .
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 7.
Apartamenti eshte i ndare ne 3 DHOMA GJUMI,GUZHIN+DHOME NDENJIE,2 BANJO,1 BALLKON
Pallati ne te cilin apartamenti ndodhet eshte i ri dhe ka punime cilesore,me ashensor dhe i mire administruar.
Cmimi I negociushem..

Opsione shtesë

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat