Jepet me qera Ambjent Komercial perball Ring Center Zogu i zi

Jepet me qera Ambjent Komercial perball Ring Center Zogu i zi

Jepet me qera Ambjent Komercial perball Ring Center Zogu i zi

Rruga e Durrësit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Okazion, Qera

€420 euro per month

  • IMG-20191023-WA0007
  • IMG-20191023-WA0006
  • IMG-20191023-WA0005
  • IMG-20191023-WA0009
  • IMG-20191023-WA0008

ID e Pronës :

 ER-5082-prone

Sipërfaqe
57 m2

Përshkrimi

JEPET ME QERA SUPER AMBJENT  ME NJE VISIBILITET TE LARTE NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA DHE ME TE KERKUARA PER TE NGRITUR BIZNESIN TUAJ ME NJE CMIM OKAZ IONAL

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat