Apartament 2+1+2 per shitje tek SQUARE21 tek 21 dhjetori cmim okazion

Apartament 2+1+2 per shitje tek SQUARE21 tek 21 dhjetori cmim okazion

Apartament 2+1+2 per shitje tek SQUARE21 tek 21 dhjetori cmim okazion

Rruga Kavajes, Vaqarr, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania

Okazion, Shitje

€132,500 EURO

  • sq-2
  • sq-3

ID e Pronës :

 ER-5047-prone

Dhoma
2
Banjë
2
Sipërfaqe
126 m2
Viti i Ndertimit
2019

Përshkrimi

Shitet apartement 2+1+2 , tek Square 21, kompleksi më i ri dhe me I bukur  në Tiranë. Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik  Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat