Okazion shitet Restorant ne gjendje pune

Okazion shitet Restorant ne gjendje pune

Okazion shitet Restorant ne gjendje pune

Gramsh, Bashkia Gramsh, Elbasan County, Central Albania, 3301, Albania

Okazion, Shitje

€450,000 euro

  • IMG-20191030-WA0001
  • IMG-20191030-WA0003
  • IMG-20191030-WA0004
  • IMG-20191030-WA0002

ID e Pronës :

 ER-5096-prone

Sipërfaqe
800
Viti i Ndertimit
2016

Përshkrimi

  1. Shitet Bar restorant , salle dasmash ,i arreduar dhe ne gjendje pune.Objekti eshte dy katesh, i organizuar ne restorant, kuzhine, 2 tualete ne kat te pare dhe bar dhe tualet ne kat te dyte. Disponon sistem kondicionimi, aspirimi dhe gjenerator. Ka hapesire te posacme per parking. Ka vite ne perdorim dhe ka krijuar klientele te rregullt dhe emer si biznes. Biznesi shitet se bashku me cdo pajisje te nevojshme per shfrytezimin e tij.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat