Apartament 2+1 ne shitje Green Coast Resort

Apartament 2+1 ne shitje Green Coast Resort

Apartament 2+1 ne shitje Green Coast Resort

Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, 9422, Albania

Okazion, Shitje

€212,000 EURO

  • Photo_1571324765437
  • Photo_1571324733546
  • Photo_1571324732978

ID e Pronës :

 ER-5061-prone

Dhoma
2
Banjë
1
Garazh
1
Sipërfaqe
97+210 m2
Viti i Ndertimit
2020
Lot Size
210 m2

Përshkrimi

Vila Familjare 2 me sipërfaqe 97 m2, e organizuar: ambienti i ndenjes, kuzhina dhe zona e ngrënies, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda dhe siperfaqe oborri 210.5 m2

GROUND FLOOR 4 Family Villa 1 with surface of 97 m2, organized: the living area, the kitchen and the dining area, 2 bedrooms,  1 toilet and the veranda.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat