Shitet apartament 2+1 me verande tek RR.Kavajes

Shitet apartament 2+1 me verande tek RR.Kavajes

Shitet apartament 2+1 me verande tek RR.Kavajes

Rruga Kavajes, Vaqarr, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania

Okazion, Shitje

€83,000 Euro

  • DSC_0029
  • DSC_0030
  • DSC_0032
  • DSC_0035
  • DSC_0042
  • DSC_0047
  • DSC_0049

ID e Pronës :

 ER-5072-prone

Dhoma
2
Banjë
1
Sipërfaqe
94.6 m2
Lot Size
21.7 m2

Përshkrimi

Apartamenti 2 ndodhet ne katin e pare banim .Apartamenti eshte 2+1, me verande, apartamenti shitet I mobiluar dhe eshte me hipotek .

 

Opsione shtesë

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat