Super Apartament 2+1 ne shitje ne Green Coast Resort

Super Apartament 2+1 ne shitje ne Green Coast Resort

Super Apartament 2+1 ne shitje ne Green Coast Resort

Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, 9425, Albania

Okazion, Shitje

€196,000 EURO

  • Photo_1571324765437
  • Photo_1571324733546

ID e Pronës :

 ER-5058-prone

Dhoma
2
Banjë
1
Garazh
1
Sipërfaqe
99 m2
Viti i Ndertimit
2020
Lot Size
165 m2

Përshkrimi

4 Vilat Familjare në Bregun e Gjelbër janë ndërtuar në stilin unik të vilave me arkitekturë moderne, kopsht privat, me pamje nga deti, duke garantuar intimitet të plotë dhe qetësi maksimale. Ata janë të pozicionuar në disa linja të konstruksionit, duke ju dhënë mundësinë të zgjidhni ashtu siç dëshironi.

KATA GRUPI 4 Vila Familjare 1 me sipërfaqe 97 m2, e organizuar: salloni , kuzhina dhe zona e ngrënies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat