Ville Elite Deluxe per shitje ne Green Coast Resort Palase

Ville Elite Deluxe per shitje ne Green Coast Resort Palase

Ville Elite Deluxe per shitje ne Green Coast Resort Palase

Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, 9425, Albania

Okazion, Shitje

  • Photo_1571324732978
  • Photo_1571324733143
  • Photo_1571324733358
  • Photo_1571324733546

ID e Pronës :

 ER-5052-prone

Dhoma
6
Banjë
4
Garazh
1
Sipërfaqe
468 m2

Përshkrimi

VILLA ELITE DELUXE Vilat Elite Deluxe janë të pozicionuara në rreshtin e parë të resortit turistik, vetëm disa metra larg plazhit. Këto vila kanë një sipërfaqe totale 466-540 m2 të organizuar në 2 kate: • Kati i parë: ku pozicionohen salloni , kuzhina dhe zona e ngrënies, 1 tualet, 2 dhoma gjumi, ballkoni, veranda dhe lavanderia. • Kati i parë: 3 dhoma gjumi, 3 banjo, një studio, një ballkon dhe një verandë. Projekti i vilës përfshin një pishinë private. Hapësirë ​​parkimi e përkushtuar.

ELITE DELUXE VILLAS The Elite Deluxe Villas are positioned in the first line of the resort, just a few meters away from the beach. These villas have with a total surface 466-540 m2 organized in 2 floors: • Ground floor: where are positioned the living area, the kitchen and the dining area, 1 toilet, 2 bedroom, the balcony, the veranda and the laundry. • First floor: 3 bedrooms, 3 bathrooms, a studio, a balcony and a veranda. The villa’s project includes a private pool. Dedicated parking space.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat